Výsledky 2018

Výsledky Žižkovo Voko
kat. pořadí tým závoďáci startovní čas cílový čas výsledný čas penalizace body
                 
MM 1 Stehýnka Pepa Aujezdecký 11:05 16:25.15 5:20.15 0 180
      Vláďa Laszák          
  2 Chromý koně Petr Marušič 10:35 16:07.47 5:32.47 0 180
      Vladimír Sborník          
  3 Čelovky Lucifer / EPO Petr Pruner 10:45 16:41.20 5:56.20 0 180
      Petr Dvořák          
  4 Českoslovenští mloci Rostislav Sladký 10:30 16:25.45 5:55.45 0 165
      Ľubomír Šujan          
  5 Los Vorlos Tomáš Šimek 10:50 16:40.20 5:50.20 0 160
      Jiří Pelnář          
  6 Mapožrouti Jan Plachý 11:10 16:58.14 5:48.14 0 155
      Jan Žalud          
  7 Šerifové Martin Velinský 10:35 16:04.23 5:29.23 0 140
      David Vokatý          
  8 Měšice Dream Team Petr Klusák 11:15 16:54.01 5:39.01 0 125
      Petr Tuček          
  9 Zapařený vlci Jan Čapek 10:30 16:27.00 5:57.00 0 125
      Petr Kalaš          
  10 Měšice Bear Team Lukáš Rohel 10:55 16:50.00 5:55.00 0 105
      Milan Šíp          
                 
MD 1 Cyklobulf Tereza Škrampalová 11:10 17:05.37 5:55.37 0 170
      Tomáš Fejfárek          
  2 Řízci Madla 11:21 17:17.32 5:56.32 0 160
      Tomáš          
  3 Bumbác a náhradník Petra Kočárková 11:00 16:42.25 5:42.25 0 155
      Radim Večerek          
  4 ATC Kokořín Jitka Gartnerová 10:55 16:50.04 5:55.04 0 155
      Alexandr Kotačka          
  5 Babička a dědeček Mirka Špalková 11:10 16:08.00 5:58.00 0 150
      Miroslav Špalek          
  6 Zpomalovací pruhy Tereza Páclová 11:00 16:40.05 5:40.05 0 145
      Vláďa Pokorný          
  7 Hrr na ně!!! Kakamila 10:45 16:03.13 5:18.13 0 140
      Kuky          
  8 Opatrně, ale vostře! Jana Kroupová 10:30 16:10.54 5:40.54 0 140
      Václav Kroupa          
  9 JH Cycling Zuzana Tomaschková 10:45 16:39.30 5:54.30 0 140
      Jarda Med          
  10 ToMaJA Alena Svačinková 10:45 16:29.50 5:44.50 0 135
      Tomáš Kapl          
  11 Bejskemp Martina Borská 10:50 16:53.50 6:03.50 4 131
      Vít Borský          
  12 Hemerky Markéta Hemerová 11:05 16:40.35 5:35.35 0 130
      Jindřich Hemer          
  13 Bambuláci Anna Svobodová 11:05 16:59.38 5:54.38 0 125
      Jan Vondruška          
  14 MSB Eva Skořepová 10:40 16:39.30 5:59.30 0 125
      Ivan Kuchyňka          
  15 Máš mapu vzhůru nohama Katka Kindlová 11:00 16:24.40 5:24.40 0 120
      Martin Vlach          
  15 Horečáci Jitka Drhovská 11:00 16:24.40 5:24.40 0 120
      Tomáš Drhovský          
  17 Bebíčka Ivča Pikešová 10:30 16:52.04 6:22.04 70 30
      Rosťa Novotný          
                 
DD 1 RHC Bikeriding Eva Pyková 11:15 17:18.09 6:03.09 4 141
      Jitka Ščerbová