Seznam přihlášených

# Datum přihlášení Kategorie Název týmu Jméno 1. závodníka Číslo SL Jméno 2. závodníka Číslo SL Platba
1 29.06. MD+ pardubicti jezci na perniku Ester Pelikanova Radim Pelikán ano
2 29.06. MD+ Bejby a Brouk Ladislav Možný Martina Možná ano
3 21.07. MD Řízci Tomáš Buňata Magdalena Buňatová ano
4 31.07. MD+ Babička a dědeček Mirka Špalková 619 Miroslav Špalek 618 ano
5 12.08. MD Jak zpomalenej film Zona Josef Musilová Dagmar ano
6 19.08. MD+ Beta Ursus 2 Vít Konečný Hana Konečná ano
7 19.08. MM+ Beta Ursus Pavel Ptáček 707 Pavel Stejskal 704 ano
8 20.08. MD Chlupatý kapusty Vopravil Šimon Jílková Lucie ano
9 20.08. MD Slepá MaPa Iveta Pachmanová 534 Jan Mandrysz ano
10 21.08. MD TaqCo Tomáš Jílek Kateřina Marcollová ano
11 25.08. DD Vidlák & Bumbác Kristina Gybasová 263 Petra Kočárková 72 ano
12 26.08. MM+ Stehýnka - Kotnov Pepa Aujezdecký Vláďa Laszák ano
13 27.08. MD+ VIP ústavní chovanci Jiří Šembera 576 Vaníčková Alexandra ano
14 27.08. MM Opatrně ale, vostře! Václav Kroupa 0 Rostislav Sladký 324 ano
15 27.08. DD+ VIPrahlé kočky Jana Kroupová 14 Ivana Lacigová 0 ano
16 28.8. MD MarMar Martin Markéta ano
17 29.8. MD BEBÍČKA Ivona Pikešová Rosťa Novotný
18 29.8. MM MTBO Kolotoč Petr Marusič 254 Petr Pruner 28 ano
19 30.8. MD Skialp nad Hrobem Iva Macholdová 696 Oldřich Novák 695
20 30.8. DD RHC Bikeriding Eva Pyková 543 Karla Jáglová
21 30.8. MM+ Čámrsovi nalezenci Vladimír Martinovský Pavouck ano
22 31.8. MM+ ATC Kokořín Alexandr Kotačka 73 Lukáš Votava 169 ano
23 31.8. MM+ LosVorlos Jiří Pelnář 535 Tomáš Šimek 607 ano
24 31.8. MD+ Lesní skřítci Miloslav Kroc 358 Hana Krocová 357 ano
25 31.8. MM Tri team Chrudim Radek Machatý 609 Ondřej Storek 610 ano
26 31.8. MM Hrbatí psi Jiří Fišer 172 Petr Marhoun ano
27 1.9. DD Výlet krajinou Veronika Roudná 701 Martina Vašáková
28 2.9. MD Scorpions Helena Novotná Martin Mach
29 3.9. MD+ Rhabarberbarbarabar Lucie Smolková Rosťa Frys
30 3.9. MD JH Cycling Jarda Med Zuzka Tomaschková
31 6.9. MD+ Z kopce dolů Aleš Kuželka Eva Rybářová
32 11.9. MM Topalkohol.CZ Zdeněk Zabloudil Petr Sláma ano
33 11.9. MM ČSFR Petr Zloský Miroslav Trn
34 11.9. MD+ Antonín Sova Lenka Nežádalová Zbyšek Chvojka ano
35 12.9. MD+ Zpomalovací pruhy Tereza Páclová 32 Vláďa Pokorný 31
36 16.9. MD Tragic TiliCap Jitka Akrmanová Libor Akrman
37 16.9. MD Kosíci Dušan Kosobud Lenka Kosobudová
38 16.9. MD Sedláci Radek Sedlák Simona Svatková ano
39 17.9. MD Nítěnky Jaroslav Nitka Šárka Nitková ano
40 17.9. MD Sokol Zvole & Hejvy's team navostro Helena Androniková Vladimír Folber
41 17.9. MD+ Viprahlé chrpy Milan Horký Slávka Chrpová
42 17.9. MM VyKing Tomáš Kopecký Jan Kopecký
43 18.9. MM Poslední Mloci Jan Čipera 84 Ladislav Pokorný
44 18.9. MD SK Kardašova Řečice Tomáš Tourek Jarmila Tourková
45 18.9. MD Skialp nad hrobem Oldřich Novák 695 Iva Macholdová 696 ano
46 18.9. MM Moštárna Měšice Petr Soukup David Kalab