Novinky

 

Zdravíme z terénu! Nelze nic prozrazovat .... ale snad můžeme malinko naznačovat. Nejvyšší bod táborského okresu (Batkovy 724 m n.m.) bude (nejspíš) cílem. Také navštívíme (možná) mykologickou rezervaci. Podíváme se na tok Lužnice, tentokrát proti proudu od Tábora. Opět bude vložený "sprint" na starém městě v Táboře.

Pro ty, kteří zaspali o prázdninách, jsme prodloužili startovné za základní cenu do 9.9. Neváhejte s přihláškou! Podle počtu včasných přihlášek budeme tisknout mapy. Pro přihlášené do 20.9. budou mapy a závodní průkazky na ražení kontrol na odolném papíře. Přihlášení na místě budou vítáni, ale může se stát, že se na ně dostanou mapy a průkazky na...

Opět bude připravena půjčovna mapníků ve spolupráci s Radovanem Machem Ramachem.

Letos se vydáme do cyklisticky málo známé, ale hezké oblasti Polánky, projedeme Turovecké polesí a podíváme se, kolik je vody v Lužnici jižně od Tábora. Ale brodění a lodičky už podporovat nebudeme ... !

Přišlo mi, že Jarda Řízek zavážel kontroly na kánoi. Nenapadlo ho, že při honbě za kontrolami nebudeme váhat a přes Lužnici i s kolem půjdeme. Určitě se vyplatilo alespoň jednou Lužnici přebrodit. My jsme brodili 4x. Jednou přes jez a 3x pod jezem, kde tekla řeka proudem. Nebylo to nejrychlejší, ale podle mě snazší než se vracet z kopce.

K dispozici na Housáku budou mapníky k zapůjčení od Radovana Macha známe pod značkou Map Holders za stovku na den. Mapník je pro MTBO důležitý jako kolo!!!! Počet bude omezený na cca 15 ks. Při větším zájmu účastníků bude dražba!

Startovka

07.09.2017

Startovka je publikována. Má svojí stránku. Příchozí budou doplňovat trojice ve vlnách do čtveřice.

Kapela bude

07.09.2017

Základní informace zní: Umí hrát až 5 hodin. Více zatím neprozradíme.